Nieuwsbrief 05/2024

Enquete Volwassenen

Als bestuur is het voor ons belangrijk te begrijpen wat jullie van de werking van onze club vinden en welke punten voor verbetering vatbaar zijn.  Daarom hadden we graag jouw mening gehad omtrent de activiteiten die we aanbieden en de communicatie met onze clubleden. 

Alvast bedankt om enkele minuten tijd te nemen om de vragenlijst in te vullen.


Enquete Jeugd

Wij hechten binnen de club veel belang aan de tevredenheid van onze (jonge) leden. Om te kunnen blijven groeien, willen we graag jouw mening over onze huidige jeugdwerking. De jeugdwerking omvat alle activiteiten en materiaal voor de jeugd. We vragen een paar minuten van je tijd/ of die van je mama/papa om 10 vragen te beantwoorden.

De gegevens worden anoniem verwerkt.

Alvast bedankt! 


Jeugd activiteit 26/06

Juni staat voor de deur, dat betekent dat de zomervakantie in zicht komt. In juni is het nog elke week training. Voor de zomervakantie laten we nog weten op welke woensdagen er een jeugdtrainer aanwezig gaat zijn in de vakantie. Maar voor het zover is, gaan we op woensdag 26 juni het schooljaar nog met een speciale training afsluiten!

Het inschrijfformulier volgt nog, maar duidt deze training alvast met fluo aan in je agenda!